Big Time Gangsta

Big Time Gangsta dla Android

Porachunki, haracze i rozboje, czyli to co tygryski lubią najbardziej!

Big Time Gangsta to darmowa gra na Android, w której wcielisz się w rolę bossa ulicznego gangu. Budynek po budynku, ulica po ulicy, Twoim zadaniem będzie przejęcie kontroli nad całym miastem. Jeśli w głębi duszy zawsze marzyłeś o byciu twardym... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Świetna grafika
  • Realizm
  • Ciekawa rozgrywka

Wady

  • Słaby system walki

Bardzo dobry
8

Big Time Gangsta to darmowa gra na Android, w której wcielisz się w rolę bossa ulicznego gangu. Budynek po budynku, ulica po ulicy, Twoim zadaniem będzie przejęcie kontroli nad całym miastem. Jeśli w głębi duszy zawsze marzyłeś o byciu twardym gangsterem, to właśnie masz ku temu niepowtarzalną okazję!

Twoim zadaniem jest opanowanie miasta poprzez wykonywanie pomniejszych akcji, takich jak zajmowanie budynków. Do dyspozycji masz mafijnych żołnierzy, których możesz wynająć na swoje usługi. Skąd wziąć na to pieniądze? Głupie pytanie! W Big Time Gangsta fundusze zbiera się zabijając, kradnąc i wymuszając haracze!

Ważnym aspektem gry Big Time Gangsta są walki pomiędzy naszymi żołnierzami, a konkurencyjnymi gangsterami. Swoich ludzi musimy odpowiednio uzbroić, na co lepiej nie żałować grosza. Niektóre z przedmiotów możemy kupić także za prawdziwe pieniądze, ale nie jest to konieczne do kontynuowania gry.

Grafika jest bardzo ładna, podobnie jak klimatyczna muzyka. Sekwencje pojedynków pomiędzy gangsterami wyglądają świetnie, chociaż system walki jest raczej prymitywny i niezbyt wciągający. Big Time Gangsta to jednak na szczęście nie tylko strzelaniny. Najważniejszym aspektem gry jest umiejętność opanowania i utrzymania jak największej części miasta pod swoją kontrolą.

Big Time Gangsta to ładna, dosyć rozbudowana gra dla fanów ulicznych walk i krwawych porachunków. Jeśli nie przeszkadza Ci duża dawka brutalności, możesz spróbować swoich sił jako amerykański gangster. Big Time Gangsta nadaje się do tego celu znakomicie!

Najczęściej pobierane Akcji na android

Big Time Gangsta

Download

Big Time Gangsta 2.2.3

Opinie użytkowników o Big Time Gangsta

Sponsorowany×